Kadeřnice - Jana Miková

Pracujeme s exkluzivní vlasovou kosmetikou značky L'Oréal Professionnel. Pravidelně čerpáme zkušenosti s novými metodami barvení, melírování, trvalé, stříhání a úpravy vlasů na stážích, které pro profesionály pořádá právě společnost L'Oréal Professionnel.

Prodlužování vlasů:

Prodlužování vlasů metodou So.Cap je inovační technika s neomezenými možnostmi, jejíž pomocí lze docílit zhuštění a prodloužení vlasů, přidat jinou strukturu vlasů či vytvořit barevné efekty (melírování zcela bez použití chemikálií). Pramínky jsou dostupné jak z 100% přírodních evropských vlasů, tak z umělých vláken a to v mnoha barvách, jak přirozených, tak i crazy. Při metodě prodlužování vlasů So.Cap nepodstupujete žádné riziko poškození vašich vlasů! Italský výrobce přírodního vlasu evropského typu se dnes řadí mezi nejkvalitnější dodavatele vlasů ve světovém žebříčku výrobců. Při aplikaci pramenů prodlužovaných vlasů jsou vlasy spojeny pomocí keratinu, který zajišťuje pevný, téměř neznatelný spoj. Keratin je složka obsažená také v živých vlasech, proto Váš vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst, zatímco u jiných metod (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů, plastová pojítka, atd.) může dojít k poškození nebo dokonce zničení prodlužovaných vlasů. Keratinové spoje jsou v barvě vašich vlasů, proto nejsou znatelné.

Po 2 - 4 měsících (v závislosti na rychlosti růstu Vašich vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy, tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům. Pro tento proces obnovování byla vyvinuta specielní tekutina, která uvolní keratin od vlasů a prameny se jednoduchým způsobem stáhnou, aniž by se narušila struktura živých vlasů. Na sundané vlasy se připojí nová keratinová destička a pramen se může opět aplikovat.

Výhodou metody je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit vlasy jinými. Životnost nastavovaných vlasů je rok až dva, v závislosti na péči, kterou jim budete poskytovat. Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoliv strukturu vlasu, vlasy barvené, zesvětlované nebo preparované. Na výběr je široká škála barev pramenů a různého typu zvlnění, ze které si každá žena vybere nejvhodnější typ a barvu vlasů.

Péče o prodloužené vlasy

Prodloužené vlasy se chovají skoro jako ty Vaše, můžete je fénovat, kulmovat, natáčet, žehlit, barvit. Neměly by se melírovat a aplikovat na ně trvalou (vlasy se poškozují a zkracuje se jejich životnost). Nastavené vlasy nejsou přirozeně vyživovány zevnitř a působením vnějších vlivů (mytí, foukání, žehlení, tření o bundy apod.) dochází k jejich rychlejšímu vysušování. Proto firma So.Cap vyvinula speciální řadu vlasové kosmetiky FOR YOU, která poskytuje dokonalou péči o nastavené vlasy a pomáhá prodloužit jejich životnost. Při česání je nutné používat speciální kartáč, který přeskakuje jemné keratinové spoje a nedojde k pocuchání nebo vypadání prodloužených vlasů.
Mořina 114
Jana Miková, Tel. 732 272 720
Po - So: 8:00 - 12:00 hod (odpoledne dle objednání)
salonmorina[zavinac]seznam.cz