Manikérka a nehtová designérka – Kamila Petrášová

Pracujeme se špičkovými značkami nehtové kosmetiky TROSANI a Expa – nails. Tato nehtová kosmetika se vyznačuje výjimečnou kvalitou, flexibilitou a barevnou stálostí UV gelů pro modeláž nehtů, které jsou jedinečné i v tom, že vymodelované nehty vypadají přirozeně a nepoškozují přírodní nehet, proto je lze nosit neomezeně dlouho. Jsou vhodné i pro alergiky a problematické nehty. Pravidelně se účastníme seminářů a školení, abychom byly v kontaktu s novými trendy, metodami a materiály.


Služby

Manikúra suchá

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, zatlačení, popřípadě odstranění nehtových valů (kůžiček). Možnost lakování. Aplikuje se nejčastěji před ošetřením nehtů metodou P.Shine. Na závěr dochází k aplikaci výživného oleje. Suchá manikúra trvá 25 minut.

Manikúra mokrá

Odlakování nehtů, očištění, teplá lázeň s relaxační přísadou, zatlačení nehtových kůžiček, popřípadě odstranění nehtových valů a upravení do požadovaného tvaru. Lakování. Při manikúře je možnost poskytnutí parafínového zábalu či masáže rukou. Doba trvání manikúry je cca 30 minut.

P.Shine (Japonská manikúra)

P.Shine je japonská technika péče o přírodní nehty, která je prověřena řadou staletí. Tato technika péče o přírodní nehty je vhodná pro každý typ nehtů (roztřepené, lámavé, pomalu rostoucí). P.Shine podporuje prokrvení a tím i zdravý růst nehtu. Hlavní složky P.Shine jsou: Bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, vitamíny A,E,H a provitamín B5. Metoda se provádí zaleštěním výživné pasty do ploténky nehtu a následným zaleštěním prášku. Při metodě P.Shine dochází k prokrvení nehtové ploténky čímž zabezpečíme zdravý růst nehtů. Po aplikaci mají nehty vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut (včetně manikúry 60 minut) a doporučená další návštěva je za 2 – 3 týdny. Metoda je vhodná jak pro ženy tak i muže.

Parafínový zábal (teplý vosk)

Parafínový zábal je velmi účinná regenerační metoda určená k péči o celé tělo. Díky parafínovému zábalu budou Vaše ruce hydratované a vyživené. Zábal z teplého parafínu dokáže prohřát malé klouby na rukou, zjemní a vyživí pokožku rukou i nehty. Je vhodný pro ruce vysušené, popraskané, nejen po zimě, ale také po práci se saponáty a detergenty. Parafínový zábal trvá 20 minut.

Masáž rukou

Masáž rukou uleví Vašim namoženým končetinám, působí relaxačně. Lze Ji provádět jak samostatně tak i po jakékoli manikúře či modeláži nehtů. Součástí masáže je i jemná masáž dlaní.Délka masáže je 25 minut.

Nehtová modeláž

K nehtové modeláži používáme metodu UV gelu a Akrygelu. Tato metoda používá k modeláži nehtů specielní gel, který tvrdne působením světla v UV lampě. Jedná se o nejšetrnější metodu přilnutí, která neškodí přírodním nehtům. Gel se nanáší na umělý tip nebo přírodní nehet klientky, který se předem upraví na požadovaný tvar. Aplikuje se v jedné nebo několika vrstvách, dle kvality přirozeného nehtu a podle tvaru a délky tipu. Nehty je nutné 3–4 týdny po modeláži doplnit protože gel, který se nanáší odrůstá. Při doplnění se obvykle nehty zkrátí a upraví do požadovaného tvaru, potom se nanese opět gel.

U modeláže nehtů je možné udělat na umělé nehty jak např. permanentní francouzskou manikúru, která zůstane na nehtech i po odlakování, nebo použít nejrůznější metody zdobení. Ozdoby jsou zpravidla zapékány do gelu, čímž zůstává zachován hladký povrch modelovaných nehtů. Na nehtovou modeláž lze použít klasické barevné laky.

Modeláž nehtů na nohou

Velkou novinkou jsou gelové nehty na nohou, které užijete převážně v létě, ale některé z Vás určitě i celoročně. Nehty se potáhnout gelem, již se neprodlužují (bylo by to nepraktické v uzavřené obuvi). Nehty je možno zdobit stejně jako u klasické nehtové modeláže. Oproti lakovaným nehtům vydrží gelové nehty na nohou cca 1 – 2 měsíce, záleží na kvalitě vlastních nehtů.
Mořina 114
Kamila Petrášová, Tel. 731 790 113
Po – Ne dle objednání
salonmorina[zavinac]seznam.cz